Červenec 2008

Orlando Bloom

30. července 2008 v 12:03 | pusinka |  Orlando Bloom
Orlando Bloom Povolání: Herec
Věk: 31
Datum narození: 13. 01. 1977
Místo narození: Canterbury, Kent, England, UK
Znamení: Kozoroh

Životopis

Orlando Bloom se narodil a vyrůstal v Canterbury v Anglii spolu se svou mladší sestrou Samanthou. Už od mládí chtěl být hercem a díky podpoře své matky se začal zúčastňovat místních hereckých festivalů. V 16-ti letech se přesunul do Londýna, kde se připojil k National Youth Theatre a po dvě sezóny s nimi účinkoval, než získal stipendium na herecké škole British American Drama Academy. Na konci působení se skupinou si zahrál tajného agenta ve hře "A Walk in the Vienna Woods". Což mu pomohlo k malé roli v britském televizním filmu "Wilde" (1997).

Další herecké vzdělání si Orlando Bloom doplnil na prestižní Londýnské škole "Guildhall School of Music and Drama". Běhěm studia na této škole si zahrál v několika klasických divadelních představeních. Během studia se mu přihodila nešťastná nehoda, když spadl z druhého patra na záda. Naštěstí se mu neporušila mícha a za nedlouho jej propustili z nemocnice.

Stejně jako většina jeho známých ze studia se pokoušel získat roli v připravované trilogii Pána prstenů. Po mnoha zkouškách a výběrových řízeních si měl zahrát roli Faramira (který se objevuje v druhém dílu dvou věží), ale po schůzce s režisérem Peterem Jacksonem mu byla nabídnuta jedna z hlavních rolí Legolase Greenleafa. Role Legolase mu byla nabídnuta dva dny před dokončením studia v roce 1999.

Na roli Legolase se připravoval několik měsíců předtím, učil se jezdit na koni, střílet z luku a šermovat. Postavu, kterou ztvárnil je nesmrtelný 2 931 let starý elf s nadlidskými schopnostmi. Celá trilogie se natáčela na Novém Zélandě 18 měsíců. První díl Pán prstenů 1 - Společenstvo prstenu "The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring" byl uveden do kin v roce 2001.Film se ihned stal absolutní jedničkou, která bořila statistiku nejen v návštěvnosti, ale i tržbách. Spolu s Elijahem Woodem (Frodo) Ianem McKellenem (Gandalf - čaroděj), Viggo Mortensenem (Aragorn řečený Chodec - člověk) a Liv Tyler (Arwen - elfka) se stali středem zájmu všech světových médií. Orlando má ve skutečnosti krátké tmavé vlasy, ale v trilogii se objevuje s dlouhou blond parukou.

Orlando Bloom se ihned po dokončení natáčení Pána prstenů vrhl na malou roli v dalším úspěšném filmu Černý Jestřáb sestřelen "Black Hawk Down". Druhý díl Pán prstenů 2 - Dvě věže "The Lord of the Rings: The Two Towers" byl uveden do kina o rok později a kopíroval úspěchy prvního dílu. Třetí pokračování Pán prstenů 3 - Návrat krále "The Lord of the Rings: The Return of the King" bylo uvedeno do kin v USA v roce 2003 a u počátkem roku 2004.

Roku 2003 také potvrdil svůj hvězdný status trhákem z produkce Jerryho Bruckheimera Piráti z Karibiku: Prokletí Černé perly, kde si zahrál po boku Johnnyho Deppa a Keiry Knightley. O 3 roky později ztvárnil opět postavu Willa Turnera ve snímku Piráti z Karibiku: Truhla mrtvého muže (2006). Piráti z Karibiku, se již dočkaly také třetího pokračování Piráti z Karibiku: Na konci světa

S dalších významných filmů jmenujme historické snímky Trója (2004) a Království nebeské (2005) a v neposlední řadě také film Camerona Crowea Elizabethtown (2005).
Orlando Bloom Orlando Bloom
Johnny Depp, Orlando Bloom, Keira Knightley, Piráti z Karibiku - Truhla mrtvého muže
Orlando Bloom
Orlando BloomOrlando Bloom
Orlando Bloom
Orlando Bloom
Orlando Bloom
Orlando Bloom
Orlando Bloom
Orlando Bloom
Orlando Bloom
Orlando Bloom
Orlando Bloom
Orlando Bloom
Orlando Bloom
Orlando Bloom
Orlando Bloom

Ivuška Kubelková

29. července 2008 v 11:13 | pusinka |  Iva Kubelková
Iva Kubelková Povolání: Modelka, Moderátorka
Věk: 31
Datum narození: 7. 05. 1977
Místo narození: Písek, Česká republika
Znamení: Býk

Životopis

Vicemiss České republiky 1996, vítězka soutěže o nekrásnější česká ňadra, expřítelkyně Jaromíra Jágra a Martina Koloce, modelka, moderátorka a herečka.

Iva Kubelková se narodila 7. května 1977 v Písku. Ve čtrnácti letech se s matkou odstěhovala do Prahy, kde dokončila střední soukromou ekonomickou školu. Poté pokračovala na vyšší odborné škole ekonomické v německém jazyce.

Ve druhém ročníku této školy ji matka přihlásila do soutěže MISS. Brala to především jako velkou zkušenost. O to více ji překvapilo, když bez jakýchkoliv problémů postupovala z jednoho kola do druhého. Přesto brala soutěž sportovně; dopadla pro ni však velmi úspěšně - stala se první vicemiss roku 1996. Během dalších měsíců dokončila studium a začala se věnovat povinnostem, vyplývajícím z vítězství v soutěži. Nebylo to pro ni nic nového - modelingu se věnovala od svých šestnácti let, takže pouze pokračovala. Po dvou letech plných přehlídek a pózování dostala nabídku hrát divadlo.

V Čechově prozatímně osvobozeném divadle hrála Iva Kubelková v komediích Dívčí válka, Loupežníci na Chlumu a Pravda o zkáze Titaniku. Další přelom v této oblasti nastal koncem roku 2002. Ve hře Jaroslava Dobiáše Noc s modelkou ztvárnila hlavní roli.

V listopadu 2004 se Ivě narodila dcera Natálka (otce prozatím úspěšně tají). Po krátké mateřské dovolené se na jaře 2005 opět vrhá do práce. Tentokrát jako moderátorka (Auto roku, VyVolení)

Nejoblíbenějším filmem Ivy Kubelkové je Kleopatra (s Elizabeth Taylor), nejoblíbenějšími herečkami Libuše Šafránková a Sharon Stone, herci Sean Connery a Nicolas Cage. Dalajlámovo dílo Radost ze života a umírání v pokoji je pro změnu nejoblíbenější kniha. Iva ráda poslouchá soul, funk, dále jmenovitě G. Michaela, W.Smithe a L. Kravitze.
Iva Kubelková
Iva Kubelková
Iva Kubelková
Iva Kubelková
Iva Kubelková
Iva Kubelková
Iva Kubelková
Iva Kubelková
Iva Kubelková
Iva Kubelková
Iva Kubelková
Iva Kubelková
Iva Kubelková
Iva Kubelková
Iva Kubelková
Iva Kubelková
Iva Kubelková
Iva Kubelková
Iva Kubelková
Iva Kubelková
Iva Kubelková
Iva Kubelková

Radka Kocurová

29. července 2008 v 11:04 | pusinka |  Radka Kocurová
Radka Kocurová Povolání: modelka, moderátorka
Věk: 27
Datum narození: 20. 04. 1981
Místo narození: Havířov, Československo
Znamení: Beran

Životopis

Modelka Radka Kocurová se narodila roku 1981 a stala se II. českou vicemiss 2002. Vystudovala obchodní a bankovní akademii v Karviné. Na televizní obrazovce se objevuje především jako moderátorka počasí na TV NOVA. Přítelem Radky Kocurové je známý fotbalista Tomáš Rosický.
Radka Kocurová
Radka Kocurová
Radka Kocurová
Radka Kocurová
Radka Kocurová
Radka Kocurová
Radka Kocurová
Radka Kocurová
Radka Kocurová
Radka Kocurová
Radka Kocurová
Radka Kocurová
Radka Kocurová
Radka Kocurová
Radka Kocurová
Radka Kocurová
Radka Kocurová

Ilča Csáková

17. července 2008 v 20:24 | pusinka |  Ilona Csáková
Povolání: Zpěvačka
Věk: 37
Datum narození: 1. 10. 1970
Místo narození: Cheb, Československo
Znamení: Váhy

Iveta Bartošová

17. července 2008 v 20:24 | pusinka |  Iveta Bartošová
Povolání: Zpěvačka
Věk: 42
Datum narození: 8. 4. 1966
Místo narození: Čeladná, okres Frýdek - Místek, Československo
Znamení: Beran

Životopis

Iveta Bartošová se narodila 8. dubna 1966 v Čeladné (okres Frýdek - Místek). Má o 15 minut starší sestru Ivanu a o 2 roky staršího bratra Lumíra.

Již během studií na gymnáziu ve Frenštátě pod Radhoštěm začala zpívat s poloprofesionální kapelou Dianthus a studovala zpěv a hru na klavír u profesora Fryščáka na Lidové konzervatoři v Ostravě. Úspěchy v pěveckých soutěžích Talent a Zlatá loutna ji kvalifikovaly na festival Mladá píseň Jihlava 1983, kde si vyzpívala 4. místo a Cenu poroty za interpretační výkon. V Jihlavě se také poprvé potkala s Petrem Sepešim, s nímž vytvořila úspěšný pěvecký pár. Oba mladí zpěváci vystupovali s Tanečním orchestrem Československého rozhlasu, Golemem a hostovali ve skupině Kroky Františka Janečka. 29. července 1985 však Petr zahynul při autonehodě a Iveta se na půl roku odmlčela. Na podzim 1985 vydala firma Supraphon jejich album Knoflíky lásky.

Začátkem roku 1986 začala Iveta svou kratičkou spolupráci se skupinou Balet (výrazně uspěla písnička Hej pane diskžokej) a poté s Kroky Františka Janečka (hit Léto). Trvale pak zakotvila na jaře 1987, již jako čerstvá zlatá slavice za rok 1986, v Orchestru Ladislava Štaidla. V červnu 1987 odstartoval Ivetin první koncertní program Variace a koncem roku vyšlo její první sólové album I. B. - Iveta Bartošová, jež bylo v následujícím roce oceněno zlatou deskou Supraphonu. Novinkové album Blízko nás (Supraphon, 1989) provázel nejen nový koncertní program I. B. ‛89, ale také televizní minirecitál Jenom sen. Na následujícím koncertním turné Iveta ‛90 již Ivetu doprovázela její vlastní kapela DR IBB (Dara Rolincová, Iveta Bartošová Band). Současně Ivetě vyšly dvě dlouhohrající desky - dětským posluchačům bylo určeno album lidovek Zpívání s Ivetou (Supraphon, 1990), na zahraniční trh putovaly anglické verze nejúspěšnějších písní Closer Now (Supraphon, 1990).

V letech 1991 - 1992 se Iveta představila v nejnáročnějším koncertním turné své dosavadní kariéry Iveta poslouchá Luxembourg a zároveň účinkovala v zábavné show Pavla Lukeše Dva z jednoho těsta. Oba projekty provázely mj. i písně z LP desky Natur (Supraphon 1991). Zatímco Supraphon vydal Ivetě v roce 1992 kompilační album TOP 13, pod hlavičkou Tommü Records vyšel novinkový Václavák.

Po dřívějším účinkování v televizní pohádkové popopeře Plaváček (Československá televize, 1986) dostala Iveta roku 1993 první filmovou roli - v novém filmu režiséra Jaroslava Soukupa Svatba upírů, který získal Cenu diváků na španělském filmovém festivalu Fantastic Burgos 1994, ztvárnila roli hraběnky Olívie. Závěrečná skladba filmu, Verdiho árie Já se vrátím, byla zařazena i na Ivetino LP Tobě (Supraphon, 1994).

S jubilejní 10. deskou Malé bílé cosi (Bonton - Supraphon, 1994) se Iveta vrátila na koncertní pódia s programem 94 TOUR 95 a 95 TOUR 96. V dubnu 1996 oslavila své 30. narozeniny, ukončila turné a veškeré své aktivity podřídila promotion novinkového alba Čekám svůj den, které vyšlo u Bontonu, a přípravám na mateřství. Malý Artur se narodil 11. října 1996 v porodnici v Apolinářské ulici. Zdálo se, že Iveta ukončí svou kariéru profesionální zpěvačky a bude se naplno věnovat synovi a rodině, ale úplně pracovat nepřestala. Vystoupila na několika společenských večerech, Bonton vydal výběr jejích singlů z let 1984 - 1989 s názvem Medové dny a na jaře 1997 přijala Iveta nabídku Karla Svobody na účinkování v muzikálu Dracula. V rekordním čase nastudovala dvojroli Adriany/Sandry, její písně vyšly na singlu Iveta Bartošová v muzikálu Dracula (Monitor EMI, 1997) i na reedici výběru draculovských árií. V průběhu roku 1999 Iveta cestovala za Draculou do Bratislavy a Prešova.

V roce 1998 nazpívala roli Nastěnky pro muzikálovou lední show Mrazík a zúčastnila se uvedení této pohádky ve velkých městech České i Slovenské republiky. Písně z Mrazíka vydala firma Popron. Zatímco firma Sony Music Bonton vydala v reedici album Knoflíky lásky, obohacené o 7 dosud nevydaných písniček z Ivetiných začátků, pod hlavičkou Monitor EMI vyšlo Ivetě nové romantické album Ve jménu lásky, které bylo označeno jako comeback století a oceněno zlatou a platinovou deskou a na němž se Iveta poprvé představila také jako textařka. Romantickou linii sleduje i následující, rovněž zlaté, CD Bílý kámen (Monitor EMI, 1999), kde se Iveta opět podílela na textech a nově se pustila i do skládání hudby. Rok 1999 přinesl Ivetě několik zajímavých projektů: S Danielem Hůlkou natočila titulní duet k filmové pohádce Zdeňka Trošky Z pekla štěstí, nazpívala roli lvice Kiary pro disneyovský animovaný film Lví král II a jako moderátorka se představila v zábavném narozeninovém pořadu TV Nova Pět let s vámi. Neodmítla ani spolupráci s Waltrem Kraftem (duet pro jeho album Azazel) či Martinem Babjakem (duet pro jeho album Poetica) a jako host účinkovala v koncertním turné Daniela Hůlky Živé obrazy.

V květnu 2000 odstartovalo v Liberci Ivetino turné Deník Ivety, zároveň Iveta účinkovala v cyklu pořadů Petra Novotného Ve víru Vlasty a Frekvence 1 a nechyběla ani na galakoncertu Královny popu v Opeře, který proběhl 23. června 2000 pod záštitou nadace Dagmar a Václava Havlových Vize ‛97. Novou muzikálovou příležitostí byla pro Ivetu role Sandy v bratislavské Pomádě a role orientální krásky Haydée ve Svobodově Monte Cristovi. Novinkové album Jedna jediná (Monitor EMI, 2000), jež o rok později vyšlo ve zlaté reedici, zasvětila Iveta tentokrát pohádkovým melodiím. O Vánocích se na obrazovkách TV Nova objevil první díl chystané série Ivetiných pořadů s názvem Deníček Ivety B. Druhý (a údajně pro malou sledovanost i poslední) díl uvedla Nova v květnu 2001.

Jako moderátorka se Iveta opět představila v červnu 2001 po boku Viléma Čoka na finálovém večeru Mezinárodního hudebního festivalu Děčín 2001 a moderátorské zkušenosti zúročila rovněž jako jedna ze čtyř hvězdných redaktorek Radia Impuls, na jehož vlnách v průběhu roku 2002 uváděla pořad Haló, tady… Iveta Bartošová. V září 2002 vydala společnost EMI Music album Hej pane diskžokej, na nějž Iveta nově nazpívala své starší hity, ovšem v moderním disko aranžmá. Po dvou měsících prodeje získalo toto CD zlaté ocenění. Před Vánocemi pak u vydavatelství Fonia vyšlo CD Iveeta Bartošová vypráví pohádky Arturovi, které bylo pokřtěno při slavnostním otevření cukrárny Lemon´s Cube ve štěrboholském Europarku, jíž je Iveta spolumajitelkou.

Na jaře 2003 se Iveta představila hned ve dvou muzikálech najednou: Do Kongresového centra Praha se opět (bohužel však jen na půl sezóny) vrátil Dracula, pro nějž Iveta znovu nazkoušela dvojroli Adriany/Sandry, mnohem větší výzvou však pro Iveta byla role Johanky z Arku ve stejnojmenném muzikálu Ondřeje Soukupa. Bylo jí však umožněno odehrát pouhých 11 představení, poté byl muzikál ukončen. Své podzimní pracovní aktivity Iveta plně podřídila potřebám svého syna Artura, který nastoupil do 1. třídy základní školy. U EMI Music vyšlo její novinkové, opět diskotékově laděné CD Dráhy hvězd, jehož zlatá reedice se objevila na pultech začátkem roku 2004. V současné době Iveta zkouší muzikál Bídníci (role Madame Thénardiérové) a současně zkouší hlavní ženskou roli v chystané Miss Saigon.

V průběhu své kariéry se Iveta věnuje rovněž charitativní činnosti. Je patronkou nadace Pražské děti, pravidelně spolupracuje s nadačním fondem Kapka naděje, nadací Terezy Maxové či Robin, bývá hostem v benefičních pořadech Chceme žít s vámi, NATAMA, Pomozte dětem, zúčastnila se i koncertů Most naděje a Lidi lidem, uspořádaných na pomoc lidem poškozeným povodněmi v letech 1997 a 2002. V domovské Uhříněvsi rovněž pravidelně organizuje zábavné pořady pro děti.

Iveta patří stále k nejoblíbenějším českým zpěvačkám, o čemž svědčí mj. i to, že pravidelně boduje v různých žebříčcích popularity, jako je Český Slavík či TýTý.

Jitka Čvančarová

17. července 2008 v 20:22 | pusinka |  Jitka Čvančarová
Povolání: herečka, moderátorka
Věk: 30
Datum narození: 23. 3. 1978
Místo narození: Mělník, Československo
Znamení: Beran

Životopis

Jitka Čvančarová vystudovala střední stavební školu v Mělníku.

vystudovala obor muzikálové herectví na brněnské JAMU - absolvovala r. 2000, na JAMU účinkovala v inscenacích Svět kolem Susan B., Muž z kraje la Mancha, Pomáda, Malý krámek hrůz….

Od 1. 5. 2000 je stálou členkou Městského divadla Brno.

Mezi její první role v MdB patří Líza Ďulínková z muzikálu My Fair Lady (ze Zelňáku), kterou nastudovala v průběhu 14 dnů a hrála ji poprvé v okamžiku, kdy všechny tři představitelky Lízy musely být při předávání cen Thálie, role Lízy jí pak zůstala a stala se tak čtvrtou představitelkou této role.

Roli Marie ve West Side Story nastudovala i v němčině a v angličtině a účinkovala tak v mnoha evropských zemích.

V r. 2000 byla nominovaná na prestižní cenu Thálie za ztvárnění role Sandry v muzikálu Svět plný andělů .

Od března r. 2004 moderuje motoristický pořad Autosalon na TV Prima.

Jitka Čvančarová nadabovala roli Carrie Turner v seriálu 24.

Hrála v Četnických humoreskách (Hanička), v Černých baronech, v pohádce O princezně se zlatým lukem (Štěpána), v pohádce Kočičí princezna (Anička), ve filmu Já z toho budu mít smrt (Lidka), nyní ji můžete vidět v roli sestry Markéty Foltýnové v seriálu TV Nova Ordinace v růžové zahradě.

Laďka Něrgešová

16. července 2008 v 21:08 | pusinka |  Laďka Něrgešová
Povolání: moderátorka, herečka
Věk: 32
Datum narození: 2. 2. 1976
Místo narození: Česká republika
Znamení: Vodnář

Životopis

Po gymnáziu absolvovala soukromou vyšší odbornou školu herectví pod vedením Veroniky Žilkové, či Oldřicha Víznera.

Již během studia moderovala v rádiu Kiss a věnovala se dabingu.

Po absolutoriu nastoupila v Horáckém divadle v Jihlavě, kde si zahrála např. v Dostojevského Idiotovi, nebo dokonce v opeře Lazebník sevillský

V r. 2000 se vrátila do Prahy, kde moderovala v rádiu City, České televizi - pořad Letadlo a opět v rádiu Kiss. Nyní pokračuje v moderování v Rádiu Express. Kromě toho působí v Činoherním klubu V roce 2005 se objevila v roli Ingrid ve filmu režiséra Filipa Renče, Román pro ženy.

Společně s Ondřejem Brzobohatým moderovala první sérii Česko hledá SuperStar
A porodila chlapečka nebo holčičku

"Mnoho lidí pochybuje, zda se úspěch první série dá zopakovat. Já si myslím, že formát soutěže je tak kvalitní, že budete prožívat osudy s novými hvězdami stejně intenzivně jako poprvé"
Fotku přidal(a): guigne

Monika Zoubková

16. července 2008 v 20:58 | pusinka |  Monika Zoubková
Povolání: herečka
Věk: 32
Datum narození: 3. 7. 1976
Místo narození: Krnov, Československo
Znamení: Rak

Životopis

DIVADLA:
Kašpar - hostování od roku 1999
Proměny role: Sára, Maire
Krvavá svatba role: Leonardova žena
Lví mléko role: Hatikva
Májový Shakespeare role: Desdemona
O baronovi z Hopsapichu role: princezna Chcevědět
Je to v čase role: Jill
Speedrun role: Lee
Náměstíčko role: Lucietta
Richard III. role: Anna, Markéta, písař
Krysař role: Agnes
Bez kyslíku role: Druhá
Helverova noc role: Karla

Rokoko - angažmá v letech 1999-2003
Čarodějky ze Salemu role: Betty
Veřejný deník Olina Houbičky role: Veveřička
Manon role: Modesta
Lev v zimě role: Alais
Tramvaj do stanice touha role: mexičanka, zdravotní sestra
Libertin role: Angelika
Rychlé šípy role: Vlasta, děvče, Mydlíková, komanč, chlapeček

Divadlo v Řeznické
Romeo a Jana role: Julie

Studio Dva
Kočičí hra role: Ilona
Absolvent role: Elaine

Valmet
Elektra role: Chrýsothemis

Na prádle
Sleeping around role: Kate, Lorraine, Annie

TELEVIZNÍ A FILMOVÉ ROLE:
Nemocnice na kraji města po 20ti letech (H.Bočan) role: sestřička Sůva
Četnické humoresky (A.Moskalyk) role: Anička
PF 77 (J.Brabec) role: studentka
Zlatá brána (J.Brabec) role: prostitutka
Bloudím (M.Múller) role: Katy
Kousek nebe (P.Nikolajev) role: zapisovatelka
Probuzení (P.Kolaja) role: mladší dcera
Je po dešti (R.Filipec) role: žena
Poslední sezóna (H.Bočan) role: dívka v sázkové kanceláři
Psí kus (Balajka) role: sestra Vladěna
Helverova noc (I.Pokorný) role: Karla
Eden (P.Nikolajev) role: Simona Kořenová
Zdivočelá země (H.Bočan) role: Billova sestřička

REKLAMA
Filmový spot na podporu bezbariérových vstupů do kin
Kulička (2003)- kina;
Oskar (2004) tv
Impuls (2005) fotky;
DHL (2005) fotky;
Ravak (2006) tv + focení do katalogu 2007

DALŠÍ INFORMACE
Dovednosti: společenský a výrazový tanec, step, housle, šerm -základy, řidičský průkaz AB
Oči: modré
Vlasy: dlouhé světle zrzavé
Jazyky: angličtina; němčina-základy; italština-začátečník

Kylie Minogue

15. července 2008 v 14:17 | pusinka
Povolání: Zpěvačka, Herečka
Věk: 40
Datum narození: 28. 5. 1968
Místo narození: Melbourne, Victoria, Australia
Znamení: Blíženci

Životopis

Rodačka z Melbourne v Austrálii odstartovala svou hvězdnou kariéru jako herečka v televizních seriálech. Jedním z prvních byl seriál "Skyways" (1979). Významnější roli získala po ukončení školy jako 18 letá v televizním seriálu "Neighbours" (1986-1988). Australský seriál, který později sloužil jako odrazový můstek další zpěvačce Natalii Imbrulii. Kylie se mimo hraní začala věnovat zpěvu. Vytvořila demo verzi "Locomotion", kterou nechala poslechnout několika managerům nahrávací společnosti Mushroom records. Společnosti se její píseň zalíbila a Kylie vydala svůj první singl "Locomotion" (1987). Singl se stal nejprodávanějším singlem osmdesátých let. Po prvním obrovském úspěchu navazuje na úspěch dalším singlem "I Should Be So Lucky".

V roce 1988 vydává Kylie své debutové album nazvané po sobě "Kylie". Po uvedení se stalo jedničkou v Anglii a velmi úspěšné v Austrálii. Aniž stačila vydechnout Kylie vydala druhé album "Enjoy Yourself" (1989) a objevuje se ve svém prvním celovečerním filmu "The Delinquents". Devadesátá léta jsou v Kyliině kariéře velmi důležitá. Upoutala na sebe pozornost vztahem s frontmanem skupiny INXS Michealem Hutchencem. Její vztah jí pomohl se změnou image, který změnila s vydáním alba "Better The Devil You Know".

Na počátku devadesátých let po vydání svého čtvrtého alba "Let's Get Do It" ukončuje spolupráci se svým manažerem a nahrávací společností. S novou společností vydává album největších hitů "Greatest Hits" (1992). Kylie si zazpívala duet "Where The Wild Roses Grow" s Nickem Caveem na jeho albu "Murder Ballads". Tento duet podpořený videoklipem, který zobrazoval zabitou Kylie ležící v mělké vodě s hadem, vyvolal velký ohlas.

Vydání dalšího alba, které se jmenuje "Impossible Princess" ovlivnila tragická smrt princezny Diany. V tu chvíli byl název alba v Anglii neetický a album bylo pro Anglii přejmenováno na "Kylie Minogue" (1997). Vydaní alba podporovala velkým turné, ze kterého nahrála dvoj CD a videokazetu. V roce 1999 s velkým úspěchem vydala knihu s názvem Kylie.

Následující rok začala se singlem "Spinning Around", který se stal opět jedničkou v Anglii a Austrálii. Singl se stal jedničkou na albu "Fever" (2001). Své pěvecké nadání ukázala i divákům v celovečerním romantickém muzikálu "Moulin Rouge", kde se objevila po boku Nicole Kidman a Ewana McGregora v roli krásné víly.

Roku 2004 vydala Kylie Minogue 2CD těch nejlepších hitů. Album obsahuje 33 nejznámějších a nezapomenutelných skladeb od roku 1987 až po současnost! "I Believe In You" je prvním radiovým singlem, na kterém Kylie spolupracovala s Jake Shearsem a s Babydaddym z kapely Scissor Sisters. Kylie také vydala DVD, které obsahuje 32 videoklipů, texty ke všem písním a záznam z vystoupení. Kylie Minogue
Zdroj: posters.cz
Koupit plakát on-line >

Renatka Visnerová

14. července 2008 v 9:38 | pusinka |  Renata Visnerová
Povolání: herečka
Věk: 27
Datum narození: 2. 10. 1980
Místo narození: Vsetín, Československo
Znamení: Váhy

Životopis

Renata Vísnerová se narodila 2. října 1980 ve Vsetíně. Ve Valašském Meziříčí studovala Obchodní akademii a dále pokračovala na pražské DAMU. Hostuje v Divadle Příbram a ve Švandově divadle, kde ve hře Brýle Eltona Johna nazkoušela postavu šestnáctileté dívky Amy, která miluje fotbal. Renata je svobodná a ve volném čase nejraději plete, spí a jí. Nenávidí škraloupy na mléce. V roce 2006 ztvárnila jednu z hlavních postav ve filmu režiséra Jiřího Chlumského Prachy dělaj člověka. Mimo to se objevuje v seriálu Rodinná pouta.Hraje v seriálu Ulice akvabelu Karolínu Fenclovou
Fotku přidal(a): judita

Fotky z filmu REBELOVÉ

14. července 2008 v 9:31 | pusinka |  Zuzana Norisová

Zuzanka Norisová

13. července 2008 v 17:44 | pusinka |  Zuzana Norisová
Povolání: herečka, zpěvačka
Věk: 29
Datum narození: 24. 1. 1979
Místo narození: Malacky, Československo
Znamení: Vodnář

Životopis

Zuzana Norisová se narodila 24. ledna 1979 v Malackách. Po vystudování hudebně-dramatického oboru na konzervatoři v Bratislavě, hostovala v Divadle Andreja Bagara v Nitře ve hře Tom Sawyer, rockové opeře Provaz s jedním koncem či muzikálu Malý obchod hrůzy. Dále hostovala ve Slovenském Národním divadle v Bratislavě v muzikálu Malá noční hudba. Účinkovala v seriálech Velké srdce a Horská služba a v televizní inscenaci Soudný den.

V 19 letech odešla do Prahy za muzikálem Pomáda, kvůli roli Sandy. Jeho premiéra se však posunula a tak mezitím pracovala jako servírka. Po úspěšné Pomádě se objevila v Bratislavském muzikálu Niekto to rád horúce.

Do širokého podvědomí diváků se však dostala až roku 2001, díky hlavní roli Terezy ve filmovém muzikálu Rebelové, kde se objevila po boku Jana Révaie. (Získali cenu za nejromantičtější filmový pár :) Následovala divadelní podoba muzikálu, kde si samozřejmě také zahrála hlavní roli.

Nastudovala roli Hanky v muzikálu Starci na Chmelu, nakonec se zde ale bohužel neobjevila. Také měla hrát v připravovaném muzikálu Hříšný tanec, ten se ale prozměnu neuskutečnil vůbec.
Vidět jsme ji mohli také v Kleopatře v roli Oktávie, Třech mušketýrech jako Constance, Tajemství v hlavní roli Elišky, ve Švandově divadle ve hře Studna světců, pražském Činoherním klubu ve hře Dámský krejčí, v Angelice jako Madame de Montespan, Limonádovým Joe v roli Winnifred či na Letních Shakespearových slavnostech v komedii Jak se vám Líbí.

Objevuje se zde spolu se svou sestrou Soňou, kterou znáte již z Rebelů. Dále ve filmu Milenci a vrazi jako Janu Rybářovou, Boží pole s.r.o. jako svéráznou policistku Marušku anebo v seriálu Letiště (praštěná letuška Petra) a Strážce duší (Katka).
Zuzka je také známá pro svůj velmi extravagantní styl oblékání :)

Zuzana Jandová

13. července 2008 v 15:36 | pusinka |  Zuzana Jandová
Zuzana se narodila 18. 8. 1987 ve znamení lva a již čtvrtým rokem se profesionálně věnuje modelingu. Mezi největší pracovní úspěchy řadí celosvětovou kampaň pro značku Wella a prestižní kalendář BMW.
Výška/height:173
Prsa/burst:89
Pas/waist:60
Boky/hips:88
Obuv/shoes:39
Vlasy/hair:hnědé/brown
Oči/eyes:modré/blue
Konfekce/clothing:36-38
Titul:
Miss České republiky 2008, Miss Silueta 2008, Miss léto 2006
Charita:
Patronka Nadačního fondu Bohemia Miss ČR
Vzdělání:
Obchodní a bankovní akademie Karviné - ekonomické lyceum
Příprava na studium Andragogiky v Praze
Zájmy:
Sport, tanec, cestování
Jazyky:
Angličtina
Logo QUELLE Logo Portál Zábavy

Renata Kajdžas

2. července 2008 v 9:20 | pusinka |  Renata Kajdžas

Renata Kajdžas

Moderátorka

Datum narození: ------ Místo narození: Praha, Československo Znamení: -----

Fanklub Renata Kajdžas: (2 fanoušci) 201078 yenefer1 Další fanoušci > Chci se stát fanouškemRenata Kajdžas-Angelov - tak stále zní její celé jméno. Je známá z Evropy 2, kde uvádí počasí v raní show, kterou moderuje Leoš Mareš a Patrik Hezucký. Renata se zúčastnila Reality show Big Brother, do domu přišla jako poslední. Nejvíc se kamarádila s Evou a se Shrekem. Zde najdete její cestu soutěží podle zpravodajství Big Brother.

Renata má jména Angelov, protože je ještě vdaná za Angela Angelova, který se ne a ne rozvést. Obvodní soud v Praze 10 sice rozvod uznal jako oprávněný, ale Angelov se odvolal, takže se rozvodové řízení protahuje stále donekonečna. Moderovala zábavný pořad a nazpívala své songy. V roce 2005 se přihlásila do reality Show BigBrother a umístila se na 6. místě. Má přítele Antonína Jalovce vítěze reality show Vyvolení 2.
Ve zkratce: Oblíbená píseň/hudba: Aneta Langerová - Voda živá
Televizní pořad, na který se pravidelně dívá: Privat gold
Která část svého těla se jí líbí nejvíce: mozek
Film, který se jí nejvíce líbí: Želary
Něco, co umí dělat lépe než většina lidí, které zná: odmlouvání
Slovo, které často používá: ano
Co o sobě tvrdí: Vždycky jsem chtěla mít alespoň na hodinu penis.
Hobby a volný čas: jízda na koni
Kultura: DVD
Domácí práce: zvířata, vaření Renata Kajdžas Renata Kajdžas Renata Kajdžas Renata Kajdžas Renata Kajdžas Renata Kajdžas Renata Kajdžas Renata Kajdžas Renata Kajdžas Renata Kajdžas Renata Kajdžas Renata Kajdžas Renata Kajdžas Renata Kajdžas Renata Kajdžas Renata Kajdžas Renata Kajdžas Renata Kajdžas Renata Kajdžas Renata Kajdžas

Renata Langmanová

2. července 2008 v 9:12 | pusinka |  Renata Langmanová

Renata Langmanová

modelka, Česká Miss 2006

Datum narození: 16.08. 1986 (21 let) Místo narození: Znamení: Lev

Fanklub Renata Langmanová: (8 fanoušků) kwistulik buggy jan.pavlik sabinka13 vymi banana.orange Další fanoušci > Chci se stát fanouškemRenata Langmanová se narodila 16. srpna 1986 a žije v Ivanovicích na Hané. Studuje Pedagogickou fakultu University Palackého v Olomouci.

V roce 2006 se vyhrála prestižní soutěž krásy Českou Miss 2006 a téhož roku se také zůčastnila Miss Universe v Los Angeles. Od této doby pracuje jako modelka po celém světě.

V poslední době rozšířila svoji působnost o moderování a herectví. Studuje Policejní akademii ČR v Praze a pracuje jako manažerka marketingu ve společnosti ABL, a. s. Dále je patronkou charitativního projektu Váš hrnik kávy Nescafé.

Vzdělání:
Střední odborná škola Vyškov - obor Obchodní akademie
Nyní studium na Policejní akademi ČR - obor Bezpečnostně právní činnost

Zájmy:
sport (lyžování, tae-bo, tenis, cyklistika, plavání, aerobic)
tanec a hudba
četba
kultura a umění

Jazyky:
Angličtina, Němčina

Renata Langmannová Renata Langmannová Renata Langmannová Renata LangmannováRenata Langmannová Renata LangmannováRenata Langmannová Renata Langmannová Renata Langmannová
Renata LangmannováRenata LangmannováRenata Langmannová
Renata Langmanová Renata Langmanová Renata Langmanová Renata Langmanová Renata Langmanová Renata Langmanová Renata Langmanová Renata Langmanová Renata Langmanová Renata Langmanová Renata Langmanová Renata Langmanová Renata Langmanová Renata Langmanová Renata Langmanová Renata Langmanová Renata Langmanová Renata Langmanová Renata Langmanová Renata Langmanová

Martina Pártlová

1. července 2008 v 20:41 | pusinka |  Martina Pártlová

Martina Pártlová

finalista X-Faktoru

Datum narození: 28.05. 1979 (29 let) Místo narození: Československo Znamení: Blíženci

Fanklub Martina Pártlová: (19 fanoušků) boban.69 joshua adamnika hanishka85 jack-lucy momrmrkev Další fanoušci > Chci se stát fanouškem
Martina Pártlová se narodila 28. května 1979 v Českých Budějovicích. Vyučila se prodavačkou ve zlatnictví, ale pracuje jako barmanka. Je svobodná, ale má přítele Roberta

Ráda jezdí na koni a hraje beachvolejbal.

V X Factoru soutěží v kategorii 25+, jejíž patronkou je Gabriela Osvaldová. Porota Martině v prvních kolech vytýkala nedostatečný prožitek, to však padlo díky interpretaci písně Zpomal. Martina byla nejspokojenější se svým výkonem v banánové noci, kdy zpívala písničku od Glorie Estefan - paradoxně šla tento večer poprvé do duelu.
Martina Pártlová Martina Pártlová Martina Pártlová Martina Pártlová Martina Pártlová Martina Pártlová Martina Pártlová Martina Pártlová

Daniela Peštová

1. července 2008 v 20:36 | pusinka |  Daniela Peštová

Daniela Peštová

Modelka

Datum narození: 14.10. 1970 (37 let) Místo narození: Teplice, Československo Znamení: Váhy

Fanklub Daniela Peštová: (6 fanoušků) jan.pavlik sabinka13 mmmmm7772 buffy5551 water leesita Další fanoušci > Chci se stát fanouškem
Danielu objevil Dominique Caffin z agentury Madison Modeling Agency. Původně chtěla studovat na vysoké škole, ale po vítězství v modelingové soutěži se přestěhovala do Paříže a začala spolupracovat právě s Madison Modeling Agency. Později se přestěhovala do New Yorku a právě zde se její kariéra rozběhla.

Objevila se na titulních stránkách časopisů GQ, Marie Claire, Cosmopolitan, Glamour a ELLE. Několik let dělala modelku i pro slavný Sports Illustrated Swimsuit Issue, v němž se dvakrát objevila na titulní straně (1995 a 2000). Pracovala také pro L'Oréal a Victoria's Secret.

Byla vdaná za Tommasa Butiho (1995 - 1998) bývalý ředitel řetězce Fashion Café, maji spolu syna Yannicka.

Má také dceru Ellu se svým současným partnerem, zpěvákem Pavolem Haberou.
Daniela Peštová Daniela Peštová Daniela Peštová Daniela Peštová Daniela Peštová Daniela Peštová Daniela Peštová Daniela Peštová Daniela Peštová Daniela Peštová Daniela Peštová Daniela Peštová

Reese Witherspoon

1. července 2008 v 20:29 | pusinka |  Reese Witherspoon

Reese Witherspoon

Herečka

Datum narození: 22.03. 1976 (32 let) Místo narození: Nashville, USA Znamení: Beran

Fanklub Reese Witherspoon: (49 fanoušků) tyynuuskaa invisible chmelinka15 ivka jeki anninka0001 Další fanoušci > Chci se stát fanouškem
Laura Jean Reese Witherspoon je dcerou zdravotní sestry a lékaře. Svou kariéru začíná v sedmi letech jako dětská modelka a v televizních reklamách. V Nashville, kde vyrůstala navštěvovala Harpeth Hall, dívčí střední školu. V roce 1991 se poprvé objevila ve filmovém dramatu V měsíčním svitu "He Man in the Moon". Teprve 14letá Reese na sebe upoutala pozornost kritiky, za vytvoření postavy Dani Trantové, které prožívá první zkušenosti s láskou.

Během studia na střední škole se v roce 1993 objevila ve filmech Jackova ukolébavka "Jack the Bear" s Danny DeVitem a v hlavní roli rodinného dramatu Vzdálené místo "A Far Off Place", díky kterému musela strávit několik měsíců v poušti Kalahari. Po úspěšném dokončení střední školy se rozhodla omezit hereckou kariéru a přihlásila se na studium anglické literatury na Stanford University. Přesto se objevila v thrilleru Milenec nebo vrah "Fear" a v satiře na Červenou Karkulku v krimi filmu Maniak "Freeway" o patnáctileté dívce, která cestuje za svou babičkou. Za film Maniak získala ocenění na katalánském mezinárodním filmovém festivalu ocenění pro nejlepší herečku.

Herecká kariéra Reese Witherspoon začíná nabírat na obrátkách od roku 1998, když si zahrála ve dvou významných filmech. Prvním z nich bylo drama s Genem Hackmanem, Susan Sarandon a Paulem Newmanem Soumrak "Twilight". Druhým byla veleúspěšná fantasy komedie Pleasantville: Městečko zázraků "Pleasantville". Následující rok přichází obrovský úspěch v teenagerovské tragikomedie Velmi nebezpečné známosti "Cruel Intentions" po boku dalších mladých hvězd Sarah Michelle Gellar, Ryana Phillippa, Selmy Blair a Joshuy Jacksona. Ve filmu se zakoukala do Ryana Phillippa, za kterého se vdala na jaře 1999. Stejný rok si také zahrála hlavní roli v komedii Kdo s koho "Election".

Po několika průměrně úspěšných filmech jako Nebezpečná síť "Best Laid Plans" (1999), Malý Nicky - Satan Junior "Little Nicky" (2000), Americké psycho "American Psycho" (2000) přichází další opravdový hit. Tím je komedie Pravá blondýnka "Legally Blonde" (2001), kde hraje dívku, kterou opustí přítel, protože se mu zdá, až příliš blond. Jde proto studovat práva a zjistí, že je chytřejší než si myslela. Film po uvedení do kin vydělal téměř 100 milionů dolarů a prokázal, že Reese dokáže opravdu přitáhnout diváky.

Během průběhu roku 2002 se objevila jako host v seriálu Přátelé "Friends" a v kresleném seriálu Simpsnovi vytvořila hlas k postavě Grety Wolfecastleové v jednom z jeho dílů. Stejný rok také natočila romantickou komedii Holka na roztrhání "Sweet Home Alabama" (2002). V nedávné době opět zazářila v pokračování úspěšné komedii Pravá blondýnka 2 "Legally Blonde 2: Red, White & Blonde" (2003), kterou zároveň produkovala.

Se svým manželem Ryanem Phillippem má dceru Avu Elizabeth, která se narodila v roce 1999 a syna Deacona,který se narodil v roce 2003.Reese v listopadu 2006 požádala Ryana o rozvod, a později začala chodit s hercem Jakem Gyllenhaalem. Ani tento vztah nevydržel a skončil po měsíčním chození. Nyní se chce Reese věnova jen svým 2 dětem.
Reese Witherspoon Reese WitherspoonReese WitherspoonReese WitherspoonReese WitherspoonReese WitherspoonReese WitherspoonReese WitherspoonReese WitherspoonReese WitherspoonReese WitherspoonReese Witherspoon Reese Witherspoon Reese Witherspoon Reese Witherspoon Reese Witherspoon Reese Witherspoon Reese Witherspoon Reese WitherspoonReese WitherspoonReese WitherspoonReese Witherspoon

Danielka Šinkorová

1. července 2008 v 20:20 | pusinka |  Daniela Šinkorová

Daniela Šinkorová

herečka, zpěvačka

Datum narození: 28.12. 1972 (35 let) Místo narození: Nitra, Slovensko Znamení: Kozoroh

Fanklub Daniela Šinkorová: (40 fanoušků) tinka71 will95 dani95 hradeckv claudia-efron terezinka009 Další fanoušci > Chci se stát fanouškem
Daniela Šinkorová pochází z napůl umělecké rodiny. Její maminka je loutkoherečka. Má o 11 let starší sestru Janu. Jako malá hrála na piano, flétnu, bicí, chodila na klasické i společenské tance a do sborového zpěvu. I když si Danielin tatínek přál, aby z ní byla lékařka a nebo architektka, a dokonce i uvažovala o tom, že by šla studovat vysokou chemickou, tak přesto se její kroky nasměřovaly jiným směrem.

Vystudovala hudebně-dramatický obor na konzervatoři v Bratislavě a muzikálové herectví na JAMU v Brně. Během studií hostovala na NS v Bratislavě v roli Lienky v muzikálu Grandhotel a v muzikálech Sny noci svatojánské a Bastard v DBM v Brně.

Vysokou školu absolvovala v hlavní roli Sugar v muzikálu Někdo to rád horké v ND Brno, ale tuto roli si později zahrála i v HDK v Praze. I přesto, že její repertoár je založen na písních z populárních muzikálů (ve kterých učinkovala, nebo stále učinkuje), tak v současné době připravuje své první sólové CD. Hraje u soukromých společností a také na našich předních divadelních scénách.

Známe jí také z televizní obrazovky z pořadů Jsou hvězdy, které nehasnou, Go Go Show, televizních silvestrů a mnoha dalších. Má za sebou i velikou televizní zkušenost v seriálu Nemocnice na kraji města po dvaceti letech v roli doktorky nadi Šulcové. Má za sebou premiéru v Plzeňnském divadle v muzikálu Kabaret v roli Sally a připravuje se na další premiéru ve Státní opeře. Daniela ráda čte, poslouchá hudbu, píše texty a touží potom zahrát si v "pravém muzikálu" v americe nebo v londýně.

obdivuje Barbru Streisand jako člověka i jako zpěvačku
vstát brzy ráno je její nadlidský úkol
pražská restaurace ERPET GOLF jí přináší štěstí
když mluví anglicky,daří se jí získat nadhled nad věcmi
má chuť závodit v autech

Nyní Danielu můžete vidět v Severočeském divadle opery a baletu Ústí nad Labem, kde výborně ztvárnila hlavní roli Dolly Leviové v muzikálu Hello Dolly!
Filmografie:
2005Ordinace v růžové zahradě (Ordinace v růžové zahradě) ...MUDr. Gita Petrová
2006
Dárek Vánoční Koupit CD on-line
2005
Muzikál, Film a Televize Koupit CD on-line
2004
To je štěstí

Daniela Šinkorová
Daniela Šinkorová Daniela Šinkorová Daniela Šinkorová Daniela Šinkorová Daniela Šinkorová Daniela Šinkorová Daniela Šinkorová Daniela Šinkorová Daniela Šinkorová Daniela Šinkorová Daniela Šinkorová Daniela Šinkorová Daniela Šinkorová Daniela Šinkorová Daniela Šinkorová Daniela Šinkorová Daniela Šinkorová Daniela Šinkorová Daniela Šinkorová Daniela Šinkorová Daniela Šinkorová

Marianna Ďurianová

1. července 2008 v 20:08 | pusinka |  Marianna Ďurianová
Marianna Ďurianová- je slovenská moderátorka na TV Markíza, kde moderuje už dlhu dobu Televízne noviny spoločne z Rasťom Žitným. Je to jedna z osobnosti ktoré sa najviac objavovali a objavujú na titulkách bulváru.
Marianna pri podpisovaný spoločne z Rasťom:
Marianna Ďurianová
Marianna ĎurianováDara Rolins //<![CDATA[ changeElCSS('more-pics','display','none') //]]>