Zpověd královny střední školy

13. června 2008 v 10:30 | pusinka |  Zpověd královny střední školy

Popis:

Po bláznivé komedii Mezi námi děvčaty a romantickém snímku Deník princezny vám Studio Walt Disney Pictures přináší další skvělou komedii ZPOVĚĎ KRÁLOVNY STŘEDNÍ ŠKOLY s mladou hvězdou Lindsay Lohan v hlavní roli.

Lola (Lindsday Lohan) žije s rodiči v New Yorku a miluje jeho rušný život. Nečekaně se však musí s rodinou přestěhovat a vyměnit centrum veškerého dění za kulturní pustinu na předměstí v New Jersey. Její životní plány se začínají hroutit. Když ale něco opravdu chcete, dokážete překonat i největší překážky. A tak i Lola dělá všechno pro to, aby si splnila svůj sen a stala se opravdovou hvězdou! Nenechte si ujít příběh, který je nabitý skvělou hudbou, tancem i napětím... Fanklub Zpověď královny střední školy: (6 fanoušků)Pořadí fanklubu: 223 další > marrja vercakotrlova kata42 mekyma kuttel mary-kate6 Další fanoušci > Chci se stát fanouškem
Zpověď královny střední školy (Confessions of a Teenage Drama Queen) Zpověď královny střední školy (Confessions of a Teenage Drama Queen) Zpověď královny střední školy (Confessions of a Teenage Drama Queen)
Zpověď královny střední školy (Confessions of a Teenage Drama Queen) Zpověď královny střední školy (Confessions of a Teenage Drama Queen) Zpověď královny střední školy (Confessions of a Teenage Drama Queen) Zpověď královny střední školy (Confessions of a Teenage Drama Queen)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama