Mischa Barton

13. června 2008 v 19:07 | pusinka |  Micha Barton
Mischa-ŽIVOTOPÍSEK
Skutečné jméno : MISCHA ANNE BARTON
Datum narození: 24.01.1986 - London, England, UK
Výška: 173 cm
znamení:Vodnář
Herečka Mischa Barton je v našich končinách velmi známá, mohli jste ji už vidět v několika folmech u nás.
Má o 8 roků starší sestru Zoe.A o 2 roky mladší sestru Haniu. Když měla Mischa 4 roky, celá rodina se prestěhovala do USA, do New Yorku (konkrétně Manhattan), kde žijí dodnes. Už v pěti letech začala navštevovat školu na Manhattanu. Když jí bylo 8, se svojí sestrou byla v letnoím táboře. Deti dostali úlohu napsat vlastní dialogy, které potom budou povídat svým rodičům.To co napsala bylo velkolepé. Rodičům řekli, že vychovávají budoucí hvězdu. Její rodiče byli najprve vzrušení, no ale potom se museli rozhodnot, zda to bude správna cesta pro jejich dceru. Ukončila to samotná Mischa, když v devíti řekla, že je to něco, co chce vyzkoušet. Její herecká kariéra tedy začala v Newyorském divadle, kde si zahrála hlavnú roli ve hře Tonyho Kushnera. Měla 9 let a vyžadovali od ní, aby měla ruský přízvuk, proto si najala hereckého učitele, který jí to měl naučit. V tu dobu stihla dělat i dětskou modelku pro Calvina Kleina v agentuře Ford Modeling. Na New York Shakespeare Festival se představila v hrách Where the Truth Lies a One Flea Spare. Potom se dostala do televize(rok 1996), kde v seriálu Všecky moje děti (All my children) 3 roky stvárňovala Lilly. Poté hrála v mnoha filmech,ale slávu jí však přinesla až role Marissy Cooper v seriálu The O.C. California, který sa začal natáčet v roce 2003. Stala sa tváří kosmetické značky Neutrogena. Doma má obrovskou sbírku kabelek od Chanela,které s oblibou používá i při natáčení. Co sa týká školy,navštěvovala (spolu se Scarlett Johansson a Christinou Ricci) Manhattan´s Proffesional Children´s School a rada by pokračovala v studiu na vysoké škole, nejradši na Yale v Connecicute. Před nedávnem si koupila dům za 6,9 USD v Beverly Hills, který se rozhodla zařídit v italském a španělském stylu.
Otec je z Manchestru, máma z Londýna, její starší sestra Zoe pracuje jako advokátka v Londýně, mladší Hania je nadějná zpěvačka.
Její herecký vzor je Marisa Tomei , má ráda i Gwyneth Paltrow, Kate Beckinsale, Cate Blanchett či Cameron Diaz
Má zálibu ve sbírání ponožek, najvíc miluje pruhované. Má rada čokoládu a sushi
Má kočku Angela a psa Charlieho.
Kamarádí se s Nicole Ritchie
Nejoblíbenější skupina: Coldplay, Outkast, Sum 41, U2, All American Rejects, Radiohead, The Rolling Stones, The Strokes, The White Stripes
Filmy: Řekni něco, Na pokraji slávy, The Graduate, Say Anything
Kniha: The Confederacy of Dunces od Johna Keneddyho Toola
TV program: Simpsonovi


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama