Ošklivka Katka

15. května 2008 v 10:35 | pusinka |  Ošklivka Katka

Nový seriál Ošklivka Katka

//<![CDATA[ var sirka = 250; var vyska = 250; var CreativeWrite = ''; var plugin = (navigator.mimeTypes && navigator.mimeTypes["application/x-shockwave-flash"]) ? navigator.mimeTypes["application/x-shockwave-flash"].enabledPlugin : 0; if ( plugin ) { plugin = parseInt(plugin.description.substring(plugin.description.indexOf(".")-1)) >= 6; } else if (navigator.userAgent && navigator.userAgent.indexOf("MSIE")>=0 && (navigator.userAgent.indexOf("Windows 95") >=0 || navigator.userAgent.indexOf("Windows 98")>=0 || navigator.userAgent.indexOf("Windows NT")>=0)) { document.write("<script language=VBScript> \n"); document.write("on error resume next \n"); document.write("plugin = ( IsObject(CreateObject(\"ShockwaveFlash.ShockwaveFlash.6\")))\n"); document.write("<\/SCRIPT> \n"); } if ( plugin ) { CreativeWrite+='<object classid=\"clsid:D27CDB6E-AE6D-11cf-96B8-444553540000\" codebase=\"http://active.macromedia.com/flash2/cabs/swflash.cab#version=6,0,0,0\" width=\"'+sirka+'\" height=\"'+vyska+'\">'; CreativeWrite+='<param name=\"movie\" value=\"http://s1.impcz.adocean.pl/files/zbnlorrjwx/xajkevmjdv/250x250_video_b.swf\"><param name=\"flashvars\" value=\"clickthru=http://impcz.hit.gemius.pl/hitredir/id=.X2bIqNmpFBcANrPCXmz4naIfbuNA3skeVy3itG_WwX.V7/stparam=ufesltqltw/sarg=00000000DA9CA92A/url=http://www.hm.com/cz&amp;clickTarget=_top&amp;bb_basevideo=http://s1.impcz.adocean.pl/files/zbnlorrjwx/rchhlpqsil/250x250_CZ_B.flv\"><param name=\"quality\" value=\"autohigh\"><param name=\"wmode\" value=\"opaque\"><param name=\"allowScriptAccess\" value=\"always\">'; CreativeWrite+='<embed src=\"http://s1.impcz.adocean.pl/files/zbnlorrjwx/xajkevmjdv/250x250_video_b.swf\" flashvars=\"clickthru=http://impcz.hit.gemius.pl/hitredir/id=.X2bIqNmpFBcANrPCXmz4naIfbuNA3skeVy3itG_WwX.V7/stparam=ufesltqltw/sarg=00000000DA9CA92A/url=http://www.hm.com/cz&amp;clickTarget=_top&amp;bb_basevideo=http://s1.impcz.adocean.pl/files/zbnlorrjwx/rchhlpqsil/250x250_CZ_B.flv\" quality=\"autohigh\" wmode=\"opaque\" allowScriptAccess=\"always\" width=\"'+sirka+'\" height=\"'+vyska+'\" type=\"application/x-shockwave-flash\" pluginspace=\"http://www.macromedia.com/shockwave/download/index.cgi?P1_Prod_Version=ShockwaveFlash\"><\/object>'; _ado_write(document, CreativeWrite); CreativeWrite = ''; } else { document.write("<a href=\"http://impcz.hit.gemius.pl/hitredir/id=.X2bIqNmpFBcANrPCXmz4naIfbuNA3skeVy3itG_WwX.V7/stparam=ufesltqltw/sarg=00000000DA9CA92A/url=http://www.hm.com/cz\" target=\"_top\"><img src=\"http://s1.impcz.adocean.pl/files/zbnlorrjwx/lefeckemtf/250x250_video_backup.jpg\" border=\"0\" ><\/a>"); } //]]>

Vysílání: 2x týdně
Počet dílů: 168
Délka: 52 minut
Titulní píseň: zpívá Ewa Farná

O seriálu…

Všichni máme jistě rádi pohádky a vůbec při tom nezáleží na věku. V případě "Ošklivky Katky" jde o moderní variaci pohádky O Popelce s tím, že děj se odehrává v módní firmě. Naše hrdinka se jmenuje Katka, pochází z pražské periferie a sociálně velmi skromných poměrů.

Nový seriál Ošklivka KatkaNový seriál Ošklivka Katka

Rodiče dali chytrou a nadanou dceru studovat, ona se jim odvděčila vynikajícími studijními výsledky, dokonce získala stipendium na zahraniční univerzitě. Potud by bylo všechno v pořádku. Jenže teď se Katka nachází v situaci, kdy by ráda našla místo odpovídající jejímu vzdělání a odborné erudici. Jenže to je problém. V dnešní době mají totiž šanci nejen chytří a studovaní lidé, ale také fyzicky přitažliví. A mezi ně Katka rozhodně nepatří. Navíc vkusně se obléknout a mít zájem o módu je něco, co ji absolutně míjí. Se svými starými brýlemi, nemožným účesem, rovnátky a nevkusným oblečením se nemůže divit, že ji všichni nazývají "ošklivkou".

Katku to netrápí, jenže o jedno místo kvůli svému vzhledu přišla (klienti v bance si stěžovali), dalšími přijímacími pohovory neprošla. Táta je bez práce, mamince její krámek s potravinami moc nevydělává… Co s tím? Když Katka objeví v novinách inzerát na místo sekretářky největší módní firmy v zemi, vůbec neváhá. A tady začíná její neuvěřitelný příběh, který popisuje život každého člověka, který se rozhodne poprat se svými handicapy a nepřátelským prostředím.

Nový seriál Ošklivka KatkaNový seriál Ošklivka KatkaNa své cestě potká velké množství lidí, které musí přesvědčit o svých kvalitách a vnitřní kráse. A samozřejmě se setká hned v prvním díle se svým vysněným princem v podobě prezidenta módního domu. Jeho srdce nakonec získá, cesta za vysněným cílem je však dlouhá a trnitá…

Herecké obsazení seriálu Ošklivka Katka

Kateřina Bertoldová - Kateřina Janečková
František Bertold - Václav Vydra
Zuzana Bertoldová - Jana Boušková
Nataša Polívková - Liliana Malkina
Tomáš Meduna - Lukáš Heilík
Marcela Konečná - Michaela Horká
Marek Stránský - Michal Zelenka
Patricie Vytisková - Olga Lounová
Daniel Konečný - Petr Štěpán
Miky - Mikuláš Záveský - Vojtěch Štulc
Robert Meduna - Ladislav Frej
Jana Medunová - Jana Švandová
Pipinka Hugo Wagner - Lumír Olšovský
….. a další.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama