Mahulena Bočanová

15. května 2008 v 10:13 | pusinka |  Mahulena Bočanová

Mahulena Bočanová

Herečka

Datum narození: 18.03. 1967 (41 let) Místo narození: Praha, Česká republika Znamení: Ryby

Fanklub Mahulena Bočanová: (9 fanoušků) 3pajuska3 piratka veruska98 plauva denini viktorleo Další fanoušci > Chci se stát fanouškemŽivotopis:
1967 - narozená 18. března otci architektovi, který stavěl ambasády po celém světě a matce modelce a krasobruslařce s tváří Sofie Loren. Tudíž jejím otcem není režisér Hynek Bočan.
1975 - brzy si začíná uvědomovat, že její rodina je poněkud atypická v oné krásné, komunistické vlasti. Touží bydlet v paneláku, chodit do pionýra a na tělocvik nosit modré trenýrky a bílé tričko. Její maminka to však komentuje slovy: "Jen přes moji mrtvolu. Naše rodina nebude podporovat ty jejich komunistický manýry!"
1977 - nosí do školy džínový obleček a tričko s americkou vlajkou a trpí jako zvíře. Touha zapadnout a splynout s davem je ta tam.
1980-1984 - období puberty, kdy s hrůzou zjišťuje, že ji poprsí narostlo o něco víc než ostatním a v pase má najednou o 20 cm míň.
1985 - Takto vybavena vplouvá do světa umění.
Nastává období utrpení, kdy ji režiséři chtěli ve svých filmech svlékat. Odmítá, což jeden nejmenovaný národní umělec komentuje slovy: "Když chce být herečka a nechce se svlékat, ať jde pracovat na poštu!" Rozhodne se, že na poštu je ještě času dost, a že se raději bude pilně věnovat divadlu. Už při škole hraje v Národním divadle, kde pak zůstává dva roky.
1987 - nastoupila do Činoherního klubu, kde hraje dodnes. Zažila zde nádhernou éru revoluce
1989, stála na jevišti s pány Hrušínským, Abrhámem, Čepkem. Procestovala s divadlem kus světa. "Díky velmi kamarádské atmosféře jsem se lehčeji smířila s tím, že když je potřeba se v představení svléknout do prádla či plavek, tak to hraju já", říká, "ale nutno podotknout, že jsem měla možnost hrát i spoustu krásných rolí a to zcela oděná".
1997 - 2003 - posledních šest let ještě hraje v soukromém divadle "Háta", které navštívilo a neuteklo 500 000 diváků. Divadlo hraje od svých 18ti let, téměř denně (s výjimkou tří let na Kypru, což byl pubertální útěk od reality). Lidí se bojí daleko míň, je smířená s tím, že příliš nesplývá.
2003 - "Chápu, že nic není zadarmo", prozrazuje. "Za největší úspěch svého života považuji to, že jsem to všechno se svou absolutní absencí sebedůvěry přežila, a že jsem potkala svého muže a s ním přivedla na svět dceru Marinu. Jsem velmi šťastná matka dvouleté dcery. Prý je po mně. To má fajn."
A protože odříkaného chleba největší krajíc, po pěti letech je v Čechách obsazena do filmu Post coitum, s nadějí, že svlékat se budou ty mladší.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Monika Monika | 15. května 2008 v 12:15 | Reagovat

jo je to dobry seš fakticky dobra ja bych to nezvladla

2 SergiooZ SergiooZ | E-mail | 16. ledna 2017 v 21:55 | Reagovat

I found this page on 18th place in google's search results. You need some search engine optimization. Many webmasters think that seo is dead in 2017, but it's not true. There is sneaky method to reach google's top 5 that not many people know. Just search for:  pandatsor's tools

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama